Producent i hurtownia dziadziny w Łodzi, produkcja dzianiny, dzianina dresowa, wiskoza, drukowana, żakardowe
Producent wysokiej jakości dzianin
Masz pytanie? Napisz
Wypełnij formularz

Imię i Nazwisko:

Email:

W sprawie:

Wiadomość:

Produkcja dzianiny w Łodzi

Kopania to firma, która zajmuje się produkcją dzianin w Łodzi. Materiały te to płaski wyrób włókienniczy, który powstaje poprzez tworzenie rzędów lub kolumn oczek wzajemnie ze sobą połączonych. Wykorzystuje się do nich włókna naturalne i syntetyczne. Sama produkcja dzianin odbywa się różnymi technikami:

 • falowania przędzy na falowarkach - pozwala wytwarzać dzianiny rządkowe,
 • technika szydełkowania w układzie rządkowym na szydełkarkach jednołożyskowych, dwułożyskowych, płaskich i cylindrycznych - pozwala wytwarzać dzianiny rządkowe lewoprawe, dwuprawe gładkie i wzorzyste,
 • technika szydełkowania w układzie kolumienkowym na osnowarkach jednogrzebieniowych lub dwugrzebieniowych – powalają tworzyć dzianiny kolumienkowe lewoprawe, dwugrzebieniowe dzianiny kolumienkowe dwuprawe.  
  Jako producent oferujemy takie dzianiny, jak:
 • dresowa,
 • wiskozowa,
 • bawełniana,
 • żakardowa,
 • sportowa,
 • drukowana.

W naszym asortymencie dostępne są dzianiny gładkie, wzorzyste, ażurowe, fakturowane i z okrywą włókienną. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Producent dzianiny

Będąc doświadczonym i sprawdzonym producentem dzianin, oferujemy różnego typu materiały tekstylne. Wieloletnie (ponad ćwierć wieku) doświadczenie w branży nauczyło nas podstawowej zasady – dla klienta zawsze najważniejsza jest jakość produktu, jaki otrzymuje. Dlatego produkowane przez nas dzianiny pochodzą z najlepszych surowców i spełniają najwyższe wymogi jakościowe i wytrzymałościowe. Dlatego z powodzeniem mogą mieć zastosowanie w przemyśle odzieżowym czy dekoratorskim. Produkcja dzianin odbywa się w nowoczesnym parku maszynowym. Współpraca z naszą firmą Kopania to gwarancja także wielu możliwości wzorniczych i produkcyjnych. Jako producent obsługujemy rynek krajowy oraz współpracujemy z zagranicznymi partnerami. Przestrzegamy ściśle zasad kontroli jakości, aby zagwarantować klientom oryginalne dzianiny, z których można tworzyć produkty estetyczne i wytrzymałe.

Jeśli jeszcze szukasz partnera godnego zaufania, to zachęcamy do podjęcia współpracy z nami. Postaw na renomowanego producenta dzianin z Łodzi!

Kopania PPHU - Hurtownia i Producent Dzianin

ul. Al.Marszałka Józefa Piłsudskiego 143

92-236 Łódź

tel. 42 682 22 01

kom. 504 109 311

kopania.lodz@gmail.com

Odwiedzin: 135
 

Copyright  2013 - 2021
     KOPANIA DZIANINY