Producent i hurtownia dziadziny w Łodzi, produkcja dzianiny, dzianina dresowa, wiskoza, drukowana, żakardowe
Producent wysokiej jakości dzianin
Masz pytanie? Napisz
Wypełnij formularz

Imię i Nazwisko:

Email:

W sprawie:

Wiadomość:

Hurtownia dzianin w Łodzi

Prowadzona przez nas hurtownia dzianin w Łodzi jest miejscem, w którym sprzedajemy materiały pochodzące z własnej produkcji. Tym samym możemy zagwarantować ich wysoką jakość oraz różnorodność. Nasz zespół ekspertów przygotowuje je według sprawdzonych, wieloletnich technologii. W naszej hurtowni dzianin zapewniamy nie tylko szeroki wybór artykułów tekstylnych, ale także atrakcyjne ceny. Dynamicznie reagujemy na zmiany zachodzące na rynku, aby zawsze być na bieżąco z potrzebami klientów. Elastycznie dopasowujemy się pod indywidualne zamówienia na dzianiny – przygotowujemy ofertę, która spełniać będzie oczekiwania zamawiającego. Jest to możliwe dzięki temu, że mamy bezpośredni wpływ na proces produkcyjny. Dbamy także o to, aby sama realizacja zamówienia przebiegała sprawnie pod względem logistycznym. Chętnie też świadczymy doradztwo w zakresie wyboru dzianin. Jeśli szukasz dobrze zaopatrzonej materiałowo hurtowni, to trafiłeś pod właściwy adres!

Profesjonalna i certyfikowana hurtownia dzianin

Kopania ma ponad 25 lat doświadczenia na rynku krajowym oraz międzynarodowym. Realizując zamówienia dla polskich i zagranicznych klientów, zyskaliśmy nie tylko cenną praktykę w tej branży, ale również zapracowaliśmy na opinię profesjonalnego zakładu produkcyjnego oraz hurtowni dzianin z Łodzi. Przez te wszystkie lata nieustannie rozwijamy naszą firmę, czego efektem jest stworzenie miejsc przeznaczonych na produkcję i własną wykańczalnię dzianin.

Wysoko wykwalifikowana kadra zajmuje się tworzeniem dzianin z różnych surowców, dostępnych w szerokiej palecie kolorów i wzorów. Pozwala na to ich wiedza, kreatywność, praktyka oraz możliwości techniczne nowoczesnego zaplecza sprzętowego. To z naszej hurtowni dzianin trafiają do różnych klientów materiały o oryginalnych splotach, wzorach, kolorach oraz o różnej gramaturze. Nieustannie podążamy za najnowszymi trendami na rynku oraz oczekiwaniami klientów i w związku z tym poszerzamy nasz hurtowy asortyment. Każdy nasz wyrób poddawany jest restrykcyjnej weryfikacji. Wszystkie sprzedawane przez nas materiały są zgodne z certyfikatem OEKO-TEX (najwyższy europejski standard jakościowy).   

Kopania PPHU - Hurtownia i Producent Dzianin

ul. Al.Marszałka Józefa Piłsudskiego 143

92-236 Łódź

tel. 42 682 22 01

kom. 504 109 311

kopania.lodz@gmail.com

Odwiedzin: 8
 

Copyright  2013 - 2021
     KOPANIA DZIANINY