Producent i hurtownia dziadziny w Łodzi, produkcja dzianiny, dzianina dresowa, wiskoza, drukowana, żakardowe
Producent wysokiej jakości dzianin
Masz pytanie? Napisz
Wypełnij formularz

Imię i Nazwisko:

Email:

W sprawie:

Wiadomość:

Producent dzianiny z wiskozy w Łodzi

Jednym z najbardziej popularnych materiałów wykorzystywanych, zwłaszcza do szycia lekkich ubrań, jest dzianina wiskoza. Powstaje ona w wyniku przetwarzania celulozy drzewnej (głównie świerk, sosna, buk), bawełnianej lub bambusowej. Pod wpływem tego procesu, jak i dodawanych środków chemicznych, nabiera charakterystycznych dla siebie właściwości. Choć materiał do jej wytwarzania pochodzi z natury, to wiskoza jest materiałem sztucznym. Jednak jej popularność nie maleje. Jako producent dzianiny z wiskozy często spotykamy się z trendem, że firmy zajmujące się szyciem odzieży, chętnie zastępują nią poliester. Świetnie sprawdza się na bluzki, sukienki, spódnice lub komplety, które idealnie się układają oraz szale damskie czy ubrania dla dzieci. Często wykorzystywana jest także na podszewki oraz do marynarek, dzięki temu, że jest śliska. Dzianina wiskozowa przypomina w dotyku bawełnę – jest tak miękka i przyjemna. Zaliczana jest do bardzo higienicznych włókien i stosunkowo tanich, o czym można się przekonać, zapoznając się szczegółowo z naszą propozycją.

Dzianiny wiskoza - jaka powinna być?

Alternatywą dla jedwabiu, bawełny czy innych materiałów jest dzianina wiskoza. To materiał, po który coraz chętniej sięgają producenci odzieży zwłaszcza na wiosnę i lato oraz dla dzieci. Dzianina z wiskozy, mimo iż jest materiałem wykonanym z włókien sztucznych, to jednak ma wiele zalet:

  • jest przewiewna,
  • ma wysokie właściwości higroskopijne – bardzo dobrze wchłania wilgoć,
  • cechuje ją wysoka oddychalność, nie sprzyja poceniu się,
  • są antybakteryjne (dzianiny sportowe z jonami srebra),
  • jest hipoalergiczna – przyjazna dla skóry zwłaszcza w czasie upałów,
  • jest odporna na ścieranie,
  • nie elektryzuje się,
  • wysoki komfort noszenia szczególnie wiosną i latem.

Jedyne jej wady to, że się gniecie i jest podatna na odkształcenia. Dlatego powinno się ją prać w niskiej temperaturze. Oferowana przez nas dzianina wiskoza spełnia wszystkie wymogi jakościowe i cechuje się ww. zaletami. Jako jej producent dokładamy wszelkich starań, aby spełniała oczekiwania jej użytkowników. Można z niej stworzyć niepowtarzalne stylizacje i dodatki odzieżowe.

Kopania PPHU - Hurtownia i Producent Dzianin

ul. Al.Marszałka Józefa Piłsudskiego 143

92-236 Łódź

tel. 42 682 22 01

kom. 504 109 311

kopania.lodz@gmail.com

Odwiedzin: 141
 

Copyright  2013 - 2021
     KOPANIA DZIANINY